Kadra Trenerska

SŁAWOMIR KOŁODZIEJSKI

Założyciel i trener AP Tiki Taka

Posiadam wiedzę oraz kwalifikacje niezbędne do prowadzenia treningów piłki nożnej, piłki siatkowej oraz gimnastyki korekcyjnej z dziećmi i młodzieżą. Od 2006 r. zdobywam doświadczenie, pracując jako nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor gimnastyki korekcyjnej w Gimnazjum nr 12, w Szkole Podstawowej nr 50 oraz w Szkole Podstawowej nr 8 w Gdańsku, trener piłki nożnej oraz piłki siatkowej w Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej, trener piłki nożnej w klubie piłkarskim Gedania Gdańsk, trener piłki nożnej oraz piłki siatkowej w Uczniowskim Klubie Sportowym Lider Dębogórze, trener zajęć sportowych w przedszkolach.

PIOTR CZAJKOWSKI

Trener rocznika 2009/11 w Gdańsku

Trener Piotrek pracuje z naszą grupą od listopada 2017 roku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, którą ukończył z tytułem magistra wychowania fizycznego. Jest trenerem piłki nożnej i piłki siatkowej. Obecnie pracuje także na stanowisku nauczyciela wychowania fizycznego w SP nr 8 w Gdańsku. 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?