Kadra Trenerska

SŁAWOMIR KOŁODZIEJSKI

Założyciel i trener AP Tiki Taka

Posiadam wiedzę oraz kwalifikacje niezbędne do prowadzenia treningów piłki nożnej, piłki siatkowej oraz gimnastyki korekcyjnej z dziećmi i młodzieżą. Od 2006 r. zdobywam doświadczenie, pracując jako nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor gimnastyki korekcyjnej w Gimnazjum nr 12, w Szkole Podstawowej nr 50 oraz w Szkole Podstawowej nr 8 w Gdańsku, trener piłki nożnej oraz piłki siatkowej w Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej, trener piłki nożnej w klubie piłkarskim Gedania Gdańsk, trener piłki nożnej oraz piłki siatkowej w Uczniowskim Klubie Sportowym Lider Dębogórze, trener zajęć sportowych w przedszkolach.

DAWID KARNICKI

Trener rocznika 2008/10  i 2011/13 w Gdańsku

Trener Dawid pracuje z naszą grupą od września 2018 roku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, którą ukończył z tytułem magistra wychowania fizycznego i trenerem piłki nożnej. Obecnie pracuje także na stanowisku nauczyciela wychowania fizycznego w SP nr 8 w Gdańsku. 

ADAM WŁODEK

Trener rocznika 2009/2011 w Gdyni Obłuże

Trener Adam pracuje z naszymi zawodnikami od września 2018 roku. Ukończył studia pedagogiczne i posiada licencję trenerską UEFA B.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?