TURNIEJE WIELKANOCNE

Za nami 6. Turniej Świąteczny grup starszych (8-10 lat), który odbył się 6 kwietnia na sali gimnastycznej w SP 39 w Gdyni. Było mnóstwo emocji, zdrowa sportowa rywalizacja oraz świetna atmosfera. Zawodnicy zostali podzieleni na 6 drużyn i rozegrali mecze każdy z każdym. O wynikach nie piszemy, bo ważniejsza od nich była super zabawa.Na koniec wszyscy otrzymali medale i drobne upominki, które na pewno przydadzą się na Śmigus Dyngus .

Natomiast, w sobotę 13 kwietnia na sali gimnastycznej w SP 44 w Gdyni odbyła się druga część Turnieju Świątecznego. Tym razem wzięły w nim udział dzieci z roczników 2012-2013. Nasi piłkarze sami wymyślili nazwy swoich zespołów i tym sposobem w szranki stanęły drużyny o bardzo wdzięcznych nazwach: Real Madryt, Juventus, Bayern, Polska, Arka Gdynia, Brazylia, Legendarna Brazylia, Czerwone Armaty, Zielone Smoki, Błotnista Laguna, Piekielne Czachy i Niebieskie Pioruny. Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach, a drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Nie liczyliśmy bramek, bo najważniejsza była dobra zabawa, a tej nie zabrakło.

W obu turniejach wystąpili zawodnicy naszej Akademii i przyjechali z różnych lokalizacji: Orłowa, Witomina, Obłuża oraz z Gdańska.