GLH BEACH SOCCER CUP 2024

W ostatni weekend czerwca trzy nasze drużyny wzięły udział w turniejach piłki plażowej 🏖🏆
⚽️ Chłopcy z rocznika 2016 bronili tytułu zwycięzcy, który zdobyli rok temu. Po bardzo dobrej grze zajęliśmy ostatecznie III miejsce, a do DREAM TEAM turnieju trafił nasz zawodnik Tymon Bednarczyk 🥉👏💪
Wystąpiliśmy w składzie: Michał Zawadzki, Aleksander Roszpunda, Aleksander Gugniewicz, Antoni Bochan, Tymek Gąbka, Tymon Bednarczyk, Jan Kurlapski.
⚽️ Turniej plażowy w naszej najstarszej kategorii 2014 rozegrany został w ciężkich warunkach pogodowych ☀️🌧🌩 Temperatura blisko 30°C, później silny wiatr, a na koniec ulewa i burza. W trosce o bezpieczeństwo uczestników, pierwszy raz w historii rozgrywek, organizator zmuszony został zakończyć turniej po rozegraniu wszystkich spotkań grupowych. O końcowej lokacie zdecydowało w pierwszej kolejności miejsce w grupie, później liczba punktów, następnie bilans bramkowy. W tej sytuacji nasza drużyna zajęła IV miejsce w turnieju, a nasz pilkarz- Patryk Aleksak trafił do DREAM TEAM turnieju 👏💪
Skład: Filip Bączkowski, Patryk Aleksak, Stefan Szostek, Olaf Kleczewski, Oskar Perkowski, Kuba Wett, Jurek Kamiński.
⚽️ Nasza ekipa z rocznika 2015 dzielnie walczyła w zawodach i ostatecznie zajęła VI miejsce w swojej grupie wiekowej 🥅 Warto wspomnieć, że nasz zawodnik- Milan Kołodziejski strzelił gola z PRZEWROTKI, za co został nagrodzony przez organizatora 😃👏
Skład: Olivier Grzączkowski, Sebastian Caliński, Tymon Bednarczyk, Antoni Bochan, Karol Kierzniekiewicz, Kacper Bluma, Milan Kołodziejski, Tymek Gąbka.